Заохочуємо університетську спільноту долучитись до акції «Святий Миколай іде до сиріт» до 10 грудня!

Понеділок, 2 Грудень, 2019 - 11:00 до Вівторок, 10 Грудень, 2019 - 20:00

Багато років поспіль, ще задовго до свята Миколая, Мальтійська Служба Допомоги розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції є приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня Святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності.

1800 листів до святого Миколая від сиріт та дітей, що позбавлені батьківського тепла чекають нашої підтримки! Такого листа до Святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору).

Також тут Вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не хвилюйтесь, що Ви не в змозі допомогти Святому Миколаю виконати всі дитячі прохання. Закликаємо Вас дивитися на них творчо і з розумінням! І головне –  з щирим та добрим серцем!

На приготування подарунка дається достатньо часу:  Святково запакований подарунок потрібно принести в офіс Мальтійської Служби до 10 грудня.

Допомогти святому Миколаю ще можна так:

- молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;

- стати волонтером Мальтійської Служби Допомоги;

- придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;

- розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;

- приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів;

- надати транспортну підтримку;

- скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги або ж у мальтійські скарбнички;

- перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської Служби Допомоги;
- завітати самому до сирітського закладу

Розрахунковий рахунок:

Отримувач:

БО Мальтійська Служба Допомоги

р/р 2600104247943

МФО 325365 в ІФВ ЦФ ПАТ «Кредобанк»

код ЄРДПОУ 25683158

Призначення: Благодійна пожертва. «Акція Миколай». Без ПДВ.