![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/cover/69_main-v1566347556.jpg?itok=OUzfBfso)
П'ятниця, 5 Червень, 2020 - 13:15
День Святої Трійці, одне з найвеличніших і найулюбленіших християнських свят, уже прикрашає наші оселі клечанням, закосичує червневим духмяним зіллям і нагадує про найголовніше – дію в нашому житті великої сили Творця. Тільки усвідомлюючи її, можемо мудро й відповідально поставитися до всього дарованого нам – здоров’я, талантів, можливостей, до часу перебування на цьому світі. Всі вони мають певну мету. Якщо апостоли багато століть тому отримали говоріння іншими мовами, щоб могли належно виконати свою місію, то для чого кожному з нас ті дари, які отримуємо щодня?
Міркуймо разом! Святкуймо разом!