![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/cover/129908079_688498641811403_247629915130791560_n.jpg?itok=-GTZ1E2o)
Тільки так українські військові стають на коліно – прикладаючи до уст край Державного Прапора, промовляючи слова Присяги на вірність Батьківщині.
6 грудня – їхнє професійне свято – День Збройних сил України. І сьогодні їм усім – від досвідчених вояків і до юних курсантів – наша шана й найкращі побажання.
Особливе це свято для Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який пишається досвідченими викладачами кафедри військової підготовки й покладає великі надії на її вихованців, котрим іще належить зробити свій внесок у розбудову Збройних сил. Гордість ІФНТУНГ – члени колективу, які взяли участь в АТО/ООС, боронячи суверенітет нашої держави.
Щиро вітаємо Вас і зичимо сили духу і тіла, вірної дружби і точної зброї, надійного тилу й мирного неба над головою!
Слава Україні! Героям слава!