Вітаємо нового голову Студентського парламенту ІФНТУНГ – Владислава Коркіна!

Четвер, 30 Травень, 2019 - 09:15

Вітаємо нового голову Студентського парламенту ІФНТУНГ – Владислава Коркіна!

Вчора, 29 травня, відбулись чергові вибори голови Студентського парламенту. Впевнену перемогу здобув студент Інституту нафтогазової інженерії, група – ГР-18-1к – Владислав Коркін. Екс-голова СП ІФНТУНГ Марія Адамович офіційно передала обов’язки Владиславу та побажала нових звершень і продуктивної праці!

Зараз Владислав –в числі найкращих студентів університету! Він - успішний, активний та цілеспрямований хлопець, який постійно навчається, розвивається і прагне кращого для молоді!

Як йому це вдається, Влад розповідає: «Найголовніше для мене – це підтримка моїх рідних і друзів, безперервне навчання (не тільки в університеті, а й поза аудиторією) та саморозвиток! Я завжди ставлю перед собою мету і стараюсь крок за кроком реалізувати її!»

Отож, Владиславе, вітаємо! Бажаємо творчих успіхів, наснаги, гарної команди і продуктивної праці!