Вітаємо лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки!

Субота, 19 Травень, 2018 - 12:15 до Вівторок, 22 Травень, 2018 - 12:15

19 травня 2018 року, в День науки, Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року».

Відповідно до цього документу, за роботу "Науково-технологічні засоби та методи забезпечення енергетичної незалежності України", премії присуджено науковцям Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу — МОЙСИШИНУ Василю Михайловичу - докторові технічних наук, завідувачеві кафедри вищої математики та БОЙКУ Василю Степановичу - докторові технічних наук, професорові кафедри розробки та експлуатації нафтових і газових родовищ.

Щиро вітаємо лауреатів із високими нагородами та бажаємо їм довгих років натхненної та плідної роботи!