Вітаємо з Міжнародним днем бухгалтерії!

Вівторок, 10 Листопад, 2020 - 08:45 до Середа, 11 Листопад, 2020 - 08:45

 

Бухгалтерія – одна з найважливіших професій, без якої сьогодні неможливо уявити собі життя. Вона так чи інакше стосується кожної цивілізованої людини, а від знань і досвіду наших бухгалтерів залежить функціонування будь-якої економіки. Ретельність, відповідальність, наполегливість, вдумливість, знання, прагнення розвиватись та вміння працювати в команді – без всіх цих якостей бухгалтер просто не відбудеться у професії.

Сьогодні ми вітаємо  потужну команду бухгалтерів ІФНТУНГ та викладачів Інституту економіки та менеджменту, які готують кваліфікованих фахівців для цієї відповідальної сфери, з Міжнародним днем бухгалтерії!

Велика дяка нашим бухгалтерам, які невтомно трудяться над  балансами, річними звітами та стосами документів і відомостей.  Бажаємо їм достатку та стабільної зарплати, завжди знаходити в усьому позитив та радіти життю, роботі та спілкуванню. Щастя вам , здоров'я і гарного настрою!

 Звідки походить свято? Міжнародний день бухгалтерії відзначається щорічно 10 листопада. Ідея зробити загальне міжнародне професійне свято бухгалтера обговорювалася давно, адже майже в кожній країні існує своє професійне свято бухгалтера. Дата 10 листопада було обрано не випадково: у цей день 1494 року у Венеції була опублікована книга «Все про арифметику, геометрії і пропорції» авторства Луки Пачіолі, який у ній спробував підсумувати знання про математику того часу. Одна з глав цієї книги називалася «Про рахунки та інші записи», в якій Пачіолі описав використання журналів-ордерів і регістрів бухгалтерського обліку та зробив прогноз щодо того, що службовець не зможе спокійно лягти спати до тих пір, поки дебіт не зійдеться з кредитом. Також до книги було включено багато інших термінів та прикладів,  а книга містила спеціальні знання, потрібні для повноцінної роботи бухгалтера.