Вітаємо державних службовців з професійним святом!

Вівторок, 23 Червень, 2020 - 11:15

 

23 червня в Україні відзначають День державної служби. Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою й ефективною. Від якості підготовки державних службовців значною мірою залежить майбутнє України.

Щиро вітаємо всіх державних службовців! Бажаємо виваженості, терпіння та мудрості у прийнятті рішень. Нехай кожен день Вашого життя буде радісним і щасливим, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні професійних обов’язків.

Сьогодні справжніх професіоналів державної служби готують у нашому університеті на базі кафедри публічного управління та адміністрування. Зокрема, тут здійснюється підготовка бакалаврів і магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Ця спеціальність забезпечує високопрофесійну підготовку фахівців, які володіють знаннями та вміннями, потрібними для управління соціальними й економічними процесами на державному, регіональному та місцевому рівнях. Отриманий рівень освіти повністю відповідає кваліфікаційним вимогам законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».

Тож запрошуємо на навчання, щоб стати одним із тих професіоналів державної служби, яких так потребує наша держава!