Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/img-1aecdf64d9df849f72617d2151d27198-v_0.jpg?itok=MaE6C0EK)
Студенти ІІІ курсу спеціальності "Туризм" Гузій Анна і Тетяна, Єланська Катерина і Стасевич Христина 7 жовтня організували і провели конкурс-вікторину між студентами і викладачами кафедри туризму.
Викладачам довелося згадати не лише наукові дослідження в туризмі, але й сучасні музичні твори пов’язані з подорожами. Команда студентів не побоялилися виступити проти і активно боролися за кожне завдання. Були жваві обговорення і азарт перемоги. В результаті переміг досвід і дружба. Учасникам організатори підготували приємні подарунки.
Українська