Захист дисертації Дивоняк Юлії Ігорівни

Четвер, 3 Липень, 2014 - 14:30

ПОВІДОМЛЕННЯ

В приміщенні конференц-зали науково-технічної бібліотеки по вул. Карпатська, 15 (спец. рада Д20.052.02) відбудеться захист кандидатської дисертації асистента кафедри хімії ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»Дивоняк Юлії Ігорівни.
   Тема дисертації - «Підвищення продуктивності нафтових і газових свердловин обробленням привибійної зони конденсованими дегідратаційними системами».
   05.15.06 – розробка нафтових та газових родовищ.
   Науковий керівник – Світлицький В.М. -д.т.н., професор, начальник управління технічної політики ПАТ «Укргазвидобування», м.Київ.
   Офіційні опоненти –
   1. Акульшин О.О. – д.т.н., доцент, заступник голови правління з наукової роботи ПАТ «Український нафтогазовий інститут», м. Київ.
   2. Рудий М.І. – к.т.н., начальник групи хімічного забезпечення процесів нафтовіддачі та інтенсифікації ПАТ «Укрнафта», м. Івано-Франківськ.

ВПФВК, Процюк В. Р.