Захист дисертації Басараба Романа Миколайовича

Вівторок, 24 Червень, 2014 - 14:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

в приміщенні конференц-зали науково-технічної бібліотеки по вул. Карпатська, 15 (спец. рада Д20.052.04) відбудеться захист кандидатської дисертації головного механіка Філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» ПАТ «Укртранснафта» Басараба Романа Миколайовича.
   Тема дисертації - «Прогнозування залишкового ресурсу внутрішньостанційних технологічних нафтопроводів на основі діагностування їх технічного стану».
   05.15.13 – трубопровідний транспорт, нафтогазосховища
   Науковий керівник – Скальський В.Р. -д.т.н., професор, завідувач відділу акустико-емісійного діагностування елементів конструкцій (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів).
   Офіційні опоненти –
   1. Білобран Б.С. – д.т.н., професор, професор кафедри опору матеріалів (НУ «Львівська політехніка»).
   2. Яворський А.В. – к.т.н., доцент, доцент кафедри технічної діагностики та моніторингу (ІФНТУНГ).

ВПФВК, Процюк В. Р.