Захист магістерських робіт студентами, які навчались в 2014 році в Польщі за програмою отримання подвійних дипломів

З 16 по 17 червня 2014 року в ІФНТУНГ проходить захист магістерських робіт студентами спеціальностей “Геологія нафти і газу”, “Геофізика”, “Екологія та охорона навколишнього середовища”, “Геодезія”, “Землеустрій та кадастр” та “Геоінформаційні системи і технології”, які навчались у 2014 році за програмою отримання подвійних дипломів згідно підписаних угод між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Краківською гірничо-металіргійною академією ім. Станіслава Сташіца (AGH).

Нагадаємо, «Угоди про видання подвійних дипломів про вищу освіту другого ступеня навчання (дипломів магістрів)» були укладені між нашими навчальними закладами в рамках довголітньої існуючої угоди про співпрацю від 15.05.2001 року. Вперше студенти ІФНТУНГ відправились на навчання до Польщі в 2011 році. Цього року загалом 88 студентів інженерно-екологічного інституту, геологорозвідувального факультету та газонафтопромислового факультету провели 3 місяці в Польщі, здобуваючи нові знання та обмінюючись досвідом з польськими студентами.

Сьогодні для студентів інженерно-екологічного інституту та геологорозвідувального факультету хвилюючий день, адже вони захищають свої дипломні та магістерські роботи на отримання відповідного ОКР. На захистах окрім українських професорів були присутні їхні польські колеги. Відповідно до наказу до складу державних екзаменаційних комісій введено:

•    за спеціальностями “Екологія та охорона навколишнього середовища”, “Геологія нафти і газу” та “Геофізика”:
    •     докт. Моніку Лой – викл. кафедри геофізики AGH;
    •     проф. Еву Кмєцік – заступника декана факультету геології та охорони навколишнього середовища AGH;
    •     проф. Люцину Натканєц-Новак – заступника декана факультету геології, геофізики та охорони навколишнього середовища AGH.
  •    за спеціальностями “Землеустрій та кадастр”, “Геоінформаційні системи і технології” та “Геодезія”:
    •     проф. Томека Ліпецького – заступника декана факультету геодезії та інженерії середовища AGH;
    •     докт. Аніту Квартнік-Пруц – викл. кафедри інженерної геодезії та будівництва AGH.

Директор інженерно-екологічного інституту, О. Мандрик та декан геологорозвідувального факультету, В. Омельченко зустріли польську делегацію, провели членів екзаменаційних комісій до аудиторій та урочисто відкрили захисти, привітавши студентів вступним, напутнім словом і побажали їм успіху.

О. Мандрик, директор ІЕІ, підбадьорює студентів спеціальності “Екологія та охорона навколишнього середовища” перед захистом їхніх магістерських робіт