«Влаштування архітектурного мультифункціонального студентського простору» - підтримуємо проект!

Цього тижня стартувало голосування за проекти бюджету участі міста Івано-Франківськ, яке триватиме до 20 травня. Серед 133 проектів є і проект Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу «Влаштування архітектурного мультифункціонального студентського простору».

Деталі проекту та можливість проголосувати знаходяться за посиланням http://bu.mvk.if.ua/projects2019/37022 .

Поки що доступним є лише електронне голосування (на сайті http://bu.mvk.if.ua/projects2019/37022), яке відбувається через ідентифікацію за допомогою електронного цифрового підпису або BankID. Відразу після Великодніх свят – з 3 травня можна буде і у Центрах надання адміністративних послуг (Центральний ЦНАП (вул. Незалежності, 9), Територіальний підрозділ (вул. Івана Павла ІІ, 4), Територіальний підрозділ (вул. Мазепи, 185), Територіальний підрозділ (вул. Галицька, 124А).

Проголосувати у центральному ЦНАПі можна буде у всіх адміністраторів. Для цього слід в терміналі обрати послугу «Голосування Бюджет участі» й у визначений час проголосувати у вільного адміністратора. У територіальних підрозділах буде виділено окремого спеціаліста.

З графіками роботи ЦНАПу та його підрозділів можна ознайомитись на сайті структури - http://cnap.if.ua/ . Важливо зауважити, що у четвер центральне відділення працює до 20:00.

Крім цього, буде можливість проголосувати у мобільному ЦНАПі, який курсувати містом у попередньо визначені години та за визначеним маршрутом. Згодом на сайті з’явиться інформація про це.

Проголосувати за проекти зможуть особи, які на день голосування досягнули 18 років та мають прописку на території Івано-Франківської міської ради. Тобто не лише ті, хто мають міську прописку, а й ті, хто прописані у приміських селах – Угорниках, Хриплині, Микитинцях, Крихівцях чи Вовчинці. При собі потрібно мати паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідку на постійне проживання, посвідку на тимчасове проживання. Внутрішньо переміщені особи додатково пред’являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Також голосувати за проекти можуть іноземні студенти, які мають відповідну прописку.

Щиро сподіваємось на вашу підтримку при голосуванні!

Назва проекту: Влаштування архітектурного мультифункціонального студентського простору

Номер проекту: ПР-101/19

Дата надходження: 16.04.2019

Автор проекту: Лукомська Галина Володимирівна

Тип проекту: Малий проект

Вид проекту: Локальний

Напрямок проекту: Інші проекти

Місце реалізації завдання: вул. Карпатська,15 (ІФНТУНГ)

Опис проекту:

Проблема, на вирішення якої спрямований проект:

для підвищення рівня архітектурної освіти та для стимулювання в студентів архітекторів бажання вчитися та проводити час у співпраці зі своїми колегами виникла потреба створення архітектурного студентського простору. Для студентів творчих спеціальностей середовище, в якому вони навчаються, відіграє визначну роль - кольори стін, матеріал і дизайн меблів, кількість освітлення, поліфункціональність і можливість швидкої і простої зміни простору надихають їх на плідну роботу, викликають бажання повертатися до такого середовища і перебувати в ньому якнайдовше.

Мета проекту: створити студентський простір для комунікації студентів-архітекторів, проведення лекторіїв запрошених експертів в галузі архітектури, проведення воркшопів, конференцій, хакатонів, перегляду наукових фільмів.

Результати проекту: покращення рівня архітектурної освіти, підвищення в студентів бажання до саморозвитку та самоосвіти, одержання студентами досвіду від практикуючих архітекторів.