Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/ch2.jpg?itok=_vpsE5j_)
09.04.2019 року відповідно до плану роботи на 2019 рік кафедрою фінансів ІФНТУНГ на базі Бізнес-інкубатора відбувся тренінг для школярів старших класів. 24 учні 9 класу школи № 4 мали змогу опанувати застосування на практиці бізнес-моделі CANVAS, що базується на створенні цінності стартапу. Робота під час тренінгу була у діловій атмосфері. Для стартапів школярами було вибрано створення квіткового магазину, ресторану, авіакомпанії та центру розвитку особистості.
Даний тренінг був організований і проведений викладачами кафедри фінансів: асистентом Савчин Л.М., доцентом Неміш Ю.В., доцентом Ромашко О.М.
Українська