Add Department News:
News Cover Image:
![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/image_350x295/public/news_image/elektrolyuks_0.jpg?itok=EUkUdD8M)
News category:
Студенти кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки 29 листопада 2018 року відвідали ТОВ "Електролюкс Україна". Ця компанія виробляє вузькі пральні машини під брендами Zanussi та Electrolux з 2009 року. У 2011-му представництво відкрили у Франківську, загальний обсяг інвестицій тут – 19 мільйонів євро. Завод у Івано-Франківську займає площу 116 000 м2, де розташовано десять цехів, складів та зон для виробництва пральних машин.
Студентам провели екскурсію, показали новітнє обладнання для вироблення пральних машин, а також повідомили про зацікавлення в їх працевлаштуванні.
Українська