В ІФНТУНГ пройшов місячник першокурсника

З 3 вересня по 3 жовтня у Науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу пройшов місячник першокурсника: «Навчання корінь гіркий, так плід солодкий», організований працівниками абонементу наукової та навчальної літератури. В рамках місячника студенти першого курсу, груп ФН-18-1, ПТ-18-1, ОП-18-1, НЗ-18-1, ЕКО -18-1, Б-18-1, МТ-18, ГЗ-18, мали можливість познайомитися зі структурою бібліотеки, книжковими виставками: «Тобі, першокурснику», «Життя, віддане науці» (наукові здобутки ректора університету Крижанівського Є.І.) та ін. Працівники читальних залів ознайомили студентів з навчально-методичною літературою та періодичними і науковими виданнями бібліотеки.

Проведено бесіди: «Найсвітліша дорога у світ - це дорога до знань, до науки», «Своїм ім’ям прославили Україну», «Українській молоді – європейський вибір», «Книг заповітні сторінки допомагають людям жити» (сторінками сучасної української книги). Організовано бібліотечні уроки з раціонального пошуку інформації та тренінг «Електронні ресурси науково-технічної бібліотеки: пошук та використання». Детальніше про захід на сторінці Науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ.