![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/dsc_5513.jpg?itok=l6cMJuO3)
14 березня 2018 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся пам’ятний концерт з нагоди 204-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка, організований Центром культури і дозвілля студентів.
Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів.
Розпочався концерт з цікавих фактів з життя поета, які розповіли ведучі Сандра Сірман та Антон Сурай. Після цього студент Богдан Рак виконав пісню “Зоре моя вечірняя”, а студент інституту Інформаційних технологій Валентин Зорін зачитав вірш ”Хіба самому написать”. Ведучі ділились із залом невідомими історями з життя Шевченка, дискусіями, плітками, навіть розповіли про його стиль одягу і юних муз.
Студентка інженерно-екологічного інституту Христина Ганзюк а капела заспівала “Вітре буйний”, чим змусила зал вибухнути оваціями. Доцент кафедри історії та політології Наталія Концур-Карабінович з донькою Яною зачитали вірш “І мертвим, і живим”. Вальс танцювали учасники колективу бального танцю “Боне Денс” (Керівник - Віталій Магмет).
Магістр Інституту мистецтв, концертмейстер, інженер інформаційно-обчислювального центру Андрій Галавай співав “І золотої й дорогої”. Пісню “Тече вода в синє море” заспівала учениця Дитячої музичної школи ім.Барвінського, дипломант Всеукраїнських конкурсів – Ірина Шегеда. Ансамбль народного танцю “Самоцвіти” (керівник Діана Войчак) виконали танець “Тополя”.
Новостворений вокально-інструментальний колектив «Classik Story» (керівник - Ярослав Медвейчук) проспівав українські жартівливі пісні "Підкручу я чорнії вуса" та "Сніг на зеленому листі".Студент інституту нафтогазової інженерії Володимир Журавчак на завершення заспівав "Шлях до Тараса".