В інституті економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ розпочалися державні екзамени та захисти дипломних робіт для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», що триватимуть до 26 червня 2017 року.
До захисту дипломних робіт цьогоріч допущено 18 студентів та складання державних екзаменів – 81 студент ІФНТУНГ, які виконали всі вимоги навчального плану. Державну екзаменаційну комісію очолив Косаревич Назарій Богданович, начальник відділу з питань бюджету та обласних програм виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради.
Для випускників 2017 року державна підсумкова атестація - це важливий та відповідальний момент, адже їм перед членами екзаменаційної комісії належить підтвердити рівень здобутих в університеті теоретичних знань та готовність застосувати їх у практичній діяльності.