Вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія»

25 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в Науковому містечку «Нова енергія» відбулося вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас та членам їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна-Норвегія» з дисципліни «Енергетичний менеджмент». У піготовці слухачів була задіяна кафедра енергетичного менеджменту та технічної діагностики (ЕМТД) Енергетичного інституту (завідувач кафедри, професор Петро Райтер). Ця програма за фінансування Уряду Норвегії та ЄС успішно триває уже кілька років та охопила кількасот слухачів з економічних та технічних дисциплін, які отримали нові спеціальності, затребувані в цивільному житті. Учасників та гостей привітав проректор з наукової роботи, професор Олег Карпаш. Він представив також відеопривітання Посла Норвегії Уле Терье Хорпестада з найщирішими побажаннями учасникам та гостям заходу. Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації,  який опікується цим міжнародним проектом від України, Володимир Рубцов побажав учасникам програми реалізувати себе у житті, не боятися після військових буднів починати усе спочатку. Директор НДІ НГЕІЕ, професор Максим Карпаш констатував, що під час навчання відбувався взаємний обмін досвідом, та щире бажання наших викладачів передати слухачам увесь багаж знань з дисципліни, затребуваної на ринку праці та покликаної сприяти їхньому трудовлаштуванню в цивільному житті. Ігор Попадюк, начальник управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради, приєднався до привітань на адресу випускників та відзначив доцільність та велику користь для міста від реалізації зазначеної програми. Асистент кафедри ЕМТД Ольга Попович зачитала наказ про  успішне завершення плану курсуперепідготовки  «Енергетичний менеджмент». Проректор з наукової роботи Олег Карпаш та Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов вручили дипломи та нагородили цінними подарунками усіх учасників програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна-Норвегія» за програмою «Енергетичний менеджмент».