В ІФНТУНГ проходить ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Геологія»

24 квітня 2017 року на базі кафедри основ геології та екології Інституту геології та геофізики Івано-Франківського національного технічного університету  нафти і газу розпочався ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Геологія» спеціальності «Геологія». Географія її учасників охоплює різні регіони України: ІФНТУНГ привітав у своїх стінах студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного гірничого університету (м. Дніпро), Криворізького національного університету, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Випробувати свої знання прийшли  й студенти Інституту геології та геофізики нашого університету.

З вітальним словом до учасників Олімпіади звернулись Голова оргкомітету, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, проф. О. М.Мандрик та  Голова апеляційної комісії, директор ІГГ університету В. Г. Омельченко. Окрім напутніх слів, вони коротко ознайомили присутніх з історією та досягненнями університету, представили журі.

Опісля розпочався І тур ІІ етапу Олімпіади – письмові тестові завдання. Після виконання завдань учасники Олімпіади мали змогу на власні очі побачити процес перевірки їхніх робіт на комп’ютері та ознайомитись з результатами. За підсумками І туру лідирують: Венгер А. (ІФНТУНГ) – 31 б.; Андреєва М. (ЛНУ) та Лущ М. (ІФНТУНГ) – 30 б.; Краснікова О. (КНУ) та  Микитчин В. (ЛНУ) – 29 б.

Крім того, ІІ етап Олімпіади передбачає ще три тури: письмова робота – наукове есе  (ІІ тур), практичний опис гірських порід та мінералів (ІІІ тур), практична робота – побудова геологічних профілів (ІV тур). У ІІ турі вищі бали набрали Лущ М. (ІФНТУНГ) – 24; Венгер А. (ІФНТУНГ) – 23; Андреєва М. (ЛНУ ім. Івана Франка) – 22. У ІІІ турі кращі результати показали  Андреєва М. (ЛНУ ім. Івана Франка) та Савченко М. (КНУ ім. Тараса Шевченка) – по 14 балів; Гутник І. (ІФНТУНГ) – 13 балів, 5 учасників набрали по 12 балів. Фінальний четвертий тур теж спонукав студентів напружено працювати.

Олімпіада завершила свою роботу 28 квітня. За підсумковими результатами всіх турів визначились переможці ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Геологія» 2016/2017 н.р. ІІ місце розділи між собою двоє учасників:  Венгер А. (ІФНТУНГ, 78 балів) та Андреєва М. (ЛНУ ім. Івана Франка, 76 балів), ІІІ місце посіла Лущ М. (ІФНТУНГ, 71 бал).

Після оголошення переможців в рамках заходу для її учасників відбулись екскурсії музеями ІФНТУНГ та геологічно-пізнавальні екскурсії до м. Яремче та с. Поляниці.

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових звитяг у наступному фінальному турі!