Ярмарок кар’єри – 2016

22 листопада 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся Ярмарок кар’єри «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!» Організатори заходу – Івано-Франківський міський центр зайнятості та ІФНТУНГ, запросили учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл, представників професійно-технічних та вищих навчальних закладів з метою презентації професій та спеціальностей навчальних закладів. Захід покликаний допомогти школярам обрати свою майбутню професію з урахуванням всіх здібностей, потреб і бажань з використанням консультативних послуг та сучасних діагностичних методик. Сьогодні профорієнтаційна робота вкрай важлива, бо від вдалого вибору професії залежить  позитивне ставлення людини до праці, її місце у суспільстві та можливості самореалізації.

У фойє університету зібралось чимало учнів, які мали можливість познайомитись з навчальними закладами, отримати індивідуальні  консультації їхніх представників та поговорити з працівниками міського центру зайнятості.

З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Олег Мандрик. Опісля розпочались презентації. Серед закладів, що презентували різні професії івано-франківським школярам: Національна академія Державних прикордонних сил України ім. Б. Хмельницького, Вище професійне училище № 21, Вище професійне училище № 13, Вище професійне училище СОТ (м. Івано-Франківськ), Ліцей автомобільного транспорту і будівництва, Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету,   Коледж електронних приладів ІФНТУНГ, Калуський коледж економіки, права  та інформаційних технологій ІФНТУНГ. Івано-Франківський національний університет нафти і газу  представив відповідальний секретар приймальної комісії – доцент Андрій Юрич. Він наголосив, що ІФНТУНГ – один з найбільш затребуваних вищих технічних навчальних закладів України, готує фахівців нафтогазового профілю міжнародного рівня.

Школярі мали змогу пройти комп’ютерне тестування на відповідність обраній спеціальності.

Масовість профорієнтаційного заходу вже вкотре доводить, що плідна співпраця Івано-Франківського міського центру зайнятості з ІФНТУНГ та іншими навчальними закладами є дуже корисною для молоді та суттєво допомагає зорієнтуватись у безмежному розмаїтті професій та уникнути помилок та розчарувань при їх виборі.

Завершився захід концертом призерів художньої самодіяльності ІФНТУНГ.