![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/default_images/news_8.png?itok=lG1Z4K-G)
Дипломні проекти студентів-архітекторів ОКР «бакалавр» та ОКР «спеціаліст» було представлено на 25-му огляді – конкурсі дипломних проектів випускників архітектурних та художніх спеціальностей вищих навчальних закладів України, який відбувся 27 вересня – 1 жовтня 2016 р. на базі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. У конкурсі щорічно беруть участь всі архітектурні школи України. Цього року було проведено огляд дипломних проектів та конкурс ескізних проектів гармонізації громадського простору історичного середовища в місті Чернівці. Всього було представлено понад 300 проектів зі всіх куточків України.
Дипломні проекти випускників-архітекторів ІАБіТ були відзначені у номінаціях: громадська споруда, проект реконструкції та реставрації архітектурного комплексу, об’єкт для спорту та рекреації, та були нагороджені дипломами.
Дипломами 1-го ступеня нагороджено:
Штогрин Ірина (ОКР «спеціаліст») за дипломний проект на тему «Торгівельно-розважальний центр в м. Коломиї Івано-Франківської області» (керівник канд. арх., викл. Лукомська Г.В.);
Яцків Ірина (ОКР «спеціаліст») за дипломний проект на тему «Регенерація історичної площі ринок в смт. Микулинцях Теребовлянського району Тернопільської області» (керівник канд. арх., доц. Поліщук Л.К.);
Місюрак Віталій (ОКР «спеціаліст») за дипломний проект на тему «Багатофункціональний підземний громадський простір по вул. Незалежності в м. Івано-Франківську» (керівник канд. арх., викл. Лукомська Г.В.).
Дипломами 2-го ступеня нагороджено:
Атаманчук Юрій (ОКР «бакалавр») за дипломний проект на тему «Багаторівневий паркінг по вул. Незалежності в м. Івано-Франківську» (керівник асист. Гайдар В.Г.);
Белік Олена (ОКР «бакалавр») за дипломний проект на тему «Спортивно-оздоровчий туристичний табір на 100 місць в с. Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області» (керівник ст. викл. Скрипин Т.В.);
Гогільчин Михайло (ОКР «бакалавр») за дипломний проект на тему «Реконструкція історичного костелу «Розарії Діви Марії» в с. Медуха Галицького району Івано-Франківської області» (керівник канд. арх., доц. Поліщук Л.К.).
Також для участі в творчому конкурсі ескізних проектів гармонізації громадського простору історичного середовища в м. Чернівці було подано проект житлового будинку-вставки з приміщеннями громадського призначення по вул. О. Кобилянської, 41 в м. Чернівці, авторами якого виступили студенти 5-го курсу: Пістиняк І.В., Арама І.І..