Студенти інженерно-екологічного інституту перемагають усюди!

У студентів інженерно-екологічного інституту (директор Мирослав Мазур) багато здобутків і позитивних якостей – вони талановиті, перемагають на наукових олімпіадах і конкурсах, активно беруть участь в програмах академічної мобільності, співають і танцюють.

Вони креативні – організовують флешмоби, вечірки, тематичні фестивалі.

Вони активні громадяни – активно беруть участь у житті міста Івано-Франківська, студентському самоврядуванні, громадських радах.

Вони люблять спорт – грають у гуртожитку у настільний теніс та проводять чемпіонати з футболу, волейболу.

Кожен з них, є неповторною особистістю, яка заслуговує на визнання з боку своєї Alma mater.

СПОРТ

Спортивне життя інституту є частиною його соціального життя, фізичної культури і головною складовою частиною спортивно-виховного педагогічного процесу. Фізична культура є складовою частиною загальної культури інституту і спрямована на зміцнення здоров'я студентства, підвищення їх морально-вольових та інтелектуальних здібностей. У своїй специфіці спортивне життя інституту направлене на самовиховання, самовизначення та самовдосконалення студентства, підвищення рівня їх професійної працездатності.

Спортивну майстерність студенти інституту підвищують у спортивних секціях з футболу, баскетболу, гандболу, волейболу, настільного тенісу, фітнесу, боксу, плавання, гирьового спорту, легкої атлетики, шахів та ін.

Вперше за 20 років існування інженерно-екологічного інституту за підсумками результатів спартакіади університету серед інститутів наш інститут здобув командну перемогу!

Серед найбільш вагомих досягнень студентів-спортсменів ІЕІ слід відзначити:

– І-е місце у змаганнях з міні-футболу;

– І-е місце у змаганнях боксу;

– І-е місце у змаганнях з гирьового спорту;

– ІІ-е місце у змаганнях з легкої атлетики;

– ІІІ-є місце у змаганнях з гандболу;

– ІІІ-є місце у змаганнях з волейболу.

Але всі надбання та перемоги не є завершальними. Студенти ІЕІ під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Хробатина І. Я. продовжують тренувальний процес та сподіваються на нові досягнення.

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ

Студенти демонструють свої досягнення не тільки у спорті, вони також є володарями різноманітних грантів і учасники міжнародних стажувань. Свої найвагоміші наукові здобутки студенти публікують у збірниках наукових праць і доповідають на регіональних і міжнародних наукових конференціях. Інститут має широкі міжнародні зв'язки, що дає можливість студентам проходити стажування в університетах Німеччини, Румунії, Канади, Польщі та отримувати після закінчення навчання два дипломи: Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та диплом європейського вишу (Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташица). Студентка групи ПЕ-12-1 Антонюк Н. у рамках проекту Erasmus+ проходила навчання в Університеті Мішкольц (Угорщина). Наші студенти (Пона О., Грабовецький В.) отримують іменні стипендії Президента України та Верховної Ради України.

НАУКА

Студенти, які мають найвагоміші наукові результати, регулярно беруть участь у Всеукраїнських студентських предметних олімпіадах. Зокрема, у 2016 році студент групи ПЕ-14-2 Микицей М. здобув ІІІ-є місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Загальна екологія (та неоекологія)», яка проходила в Одеському державному екологічному університеті.

Звичайно, будь-яка перемога – це результат величезних зусиль та самовідданої праці як студентів, так і викладачів. Саме працелюбність, нестримне прагнення перемогти, бажання прославити свою Alma-mater та педагогічна майстерність доцентів кафедри екології Орфанової М. Мих. та Орфанової М. Мик. сприяли перемозі студента.

Кожен новоявлений студент переступає поріг своєї Alma-mater з власним баченням студентського життя. Та спільним для всіх є глибоке переконання, що роки навчання мають бути яскравими, цікавими і різноманітними. Тому в університеті для студентів створені всі умови не тільки для успішного освоєння обраної спеціальності, але й для всебічного творчого та культурного розвитку студентської молоді. В ІФНТУНГ постійно працюють різні секції для тих, хто любить грати на музичних інструментах, співати й танцювати. Одними з найбільш активними учасниками цих секцій є студенти ІЕІ.

ДОЗВІЛЛЯ

Через сцену університету пройшло безліч команд КВН, які у різні роки були переможцями і призерами конкурсів в університеті, місті. Мабуть, такий творчий дух дав наснагу і молодим КВНщикам, яких ще зі шкільних років привабила ця гра. Так, інститутська команда КВН «5 і ноль» приймала участь у Відкритому телевізійному чемпіонаті студентських команд КВН «Кавалєрка 2016» де дійшла до чвертьфіналу.

На щорічному огляді-конкурсі художньої самодіяльності студентів «Агов! Ми шукаємо таланти - 2015» творча команда наших студентів посіла ІІІ-є загальнокомандне місце серед 10 інститутів ІФНТУНГ, а журі відзначило грамотою студентку ІЕІ Пону О., як організатора художньої самодіяльності ІЕІ.

Студентки ІЕІ не тільки розумні, кмітливі й талановиті, а ще й дуже красиві. Так, два роки підряд, у святі краси і грації - конкурсі «Міс Університету Нафти і Газу» студентки ІЕІ здобувають переконливі перемоги (Стасів А.- 2015р., Гладун І. – 2016 р.).

Досягнення студентів можна завершити словами директора інституту Мазура М. П.: «Усе це дає надію на те, що кожен з тих, хто навчається в інженерно-екологічному інституті здатен змінити наш світ на краще, а успіхи студентів інженерно-екологічного інституту ще раз підтверджують відому істину: вступаючи до нас, молодь робить правильний вибір, де поряд із отриманням обраної спеціальності, студенти можуть знайти для себе заняття до душі, розкрити власні таланти».

Автор: заступник директора ІЕІ Стеліга І. І.