![](https://old.nung.edu.ua/files/styles/medium/public/news_image/mi_nadiya_tvoya_ukrayino.jpg?itok=nBPVir48)
31 травня 2016 року ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, академік НАН України Євстахій Крижанівський взяв участь у святі-зустрічі кращої учнівської обдарованої молоді з керівниками обласної державної адміністрації, обласної ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики, науковцями вищих навчальних закладів та громадськістю області, що відбулось під гаслом «Ми - надія твоя, Україно!» в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Дійство відкрив директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, виголосивши вітальне слово. На святі були присутні учні-переможці олімпіад, конкурсів, чемпіонатів Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, вчителі та керівники, які їх підготували, гості – Олександр Сич (Голова Івано-Франківської обласної ради), Сергій Басараб (перший заступник голови ОДА), ректори та проректори Івано-Франківських вишів, Іван Ковалик (начальник служби у справах дітей ОДА) та інші представники місцевих органів влади.
Нагородження переможців та їх вчителів відбулось за дев’ятьма номінаціями, серед яких : І місце на ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, переможці ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів відділення Малої академії наук України та їх наукові керівники, переможці ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад суспільно-гуманітарного та природничо-математичного циклу, призери конкурсу професійної майстерності, учнівської творчості професійно-технічної освіти, Всеукраїнських та Міжнародних екологічних програм і проектів, конкурсів юних техніків й ін.
До переможців та їх вчителів з привітальним словом звернувся ректор ІФНТУНГ, Академік НАН України, доктор технічних наук, професор Крижанівський Є.І.