Година Землі

Субота, 19 Березень, 2016 - 20:30

Зараз наша планета стоїть на порозі великих та невідворотних змін. Тому вже багато років по всьому світу люди об’єднуються, щоб привернути увагу до проблем зміни клімату та збереження навколишнього середовища.

Саме тому 19 березня 2016 року о 20:30 більше сотні країн, понад 7 000 містечок та мегаполісів, безліч організацій та компаній разом зі свідомими людьми вимкнули світло на одну годину – Годину Землі.

Вимкнення світла – це символ занепокоєння за майбутнє нашої Планети та заклик до об’єднання задля збереження навколишнього середовища.

Всесвітню акцію в нашому місті організували студенти Інженерно-екологічного інституту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за підтримки міської влади міста Івано-Франківськ, студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Бюро української греко-католицької церкви з питань екології, магазинів «Золотий вік» та «Watsons», а також закладу громадського харчування «Best Burger&Pizza».

В рамка акції було вимкнено освітлення головної площі міста – Вічевого майдану, прилеглої вулиці Незалежності (відомої як «Стометрівка»), міської ратуші, телевежі та рекламних щитів магазинів. Зі сцени звучали пісні таких відомих українських виконавців, як Скрябін, Океан Ельзи, Антитіла, Арсен Мірзоян та інші. Під звуки акустичного концерту був проведений флешмоб (викладання фігур зі свічок). Запрошеним гостем був театр вогню «Коли приходить ніч», учасники якого здивували своєю майстерністю та вправністю.

«ГОДИНА ЗЕМЛІ» – це значно більше, ніж одна година… Натхнення однієї години заохочує людей, організації, бізнеси, уряди використовувати свою силу щодня, щоб допомагати Планеті та жити у гармонії з природою.

Майбутнє нашої Планети починається з кожного. Але діяти потрібно вже зараз. Незначні на перший погляд щоденні дії, подібно до того, як краплі води складають океан, разом допоможуть знайти рішення екологічних проблем.