Вітаємо стипендіатів Президента України та Верховної Ради України

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 5 червня 1996 року № 226 «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» та Порядку призначення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів, студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Чорному Едуарду Олександровичу (ІНГІ, гр. ПБ-12-3) та Грабовецькому Василю Ігоровичу (ІЕІ, гр. ГКЗ-12-3) за значні успіхи у навчанні призначено  іменні стипендії Верховної Ради України на 2015/16 навчальний рік (Наказ МОНУ від 22.10.2015 р. №1098).

Також академічними стипендіями Президента України на І семестр 2015/16 навчального року, відповідно до Указу Президента України від 9 червня1994 року № 290 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» та Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам, (Наказ МОНУ від 12.10.2015 р. №1067) було відзначено кращих студентів ІФНТУНГ Кривенка Сергія Олександровича (ІНГІ, ВНГ-12-3), Пону Оксану Ярославівну ( ІЕІ, гр. ГКЗ-12-4) та Штогрин Тетяну Миколаївну( ІГГ, гр. ГНГ-12-1).

Дирекції інституту нафтогазової інженерії та інженерно-екологічного інституту, професорсько-викладацький склад інститутів та адміністрації студентських рад щиро бажають стипендіатам плідної наукової роботи та успіхів у навчанні!

Пона Оксана Ярославівна ( ІЕІ, гр. ГКЗ-12-4)  - стипендіат академічної стипендії Президента України Штогрин Тетяна Миколаївна ( ІГГ, гр. ГНГ-12-1) - стипендіат академічної стипендії Президента України Грабовецький Василь Ігорович (ІЕІ, гр. ГКЗ-12-3) –  стипендіат іменної стипендії Верховної Ради України  Кривенко Сергій Олександрович (ІНГІ, ВНГ-12-3) –  стипендіат академічної стипендії Президента України Чорний Едуард Олександрович (ІНГІ, гр. ПБ-12-3) – стипендіат іменної стипендії Верховної Ради України