ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості»

6 жовтня 2015 року розпочала роботу ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості», присвячена розвитку інформаційних технологій, обміну досвідом їх застосування у різних галузях та проблемам ринків праці у цій сфері. Конференція проходить на базі Інституту інформаційних технологій (директор ІІТ – доц. Чигур І. І.) Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (КПІ), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Національного гірничого університету (НГУ), Чернігівського національного технічного університету (ЧНТУ), Інституту проблем математичних машин та систем НАН України (ІПММС), ТзОВ «Мікрол», «Елекс», «Софтсерв», «Софтджорн-Україна».

Конференцію відкрив О. Г. Дзьоба, проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, вітаючи від організаторів її учасників – науковців, аспірантів, працедавців, студентів. Пленарне засідання розпочали доповіді про Міжнародний проект TEMPUS та його роль у підвищенні рівня інновацій студентів у галузі ІТ (доповідачі: проф. В. М.Юрчишин, завідувач кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем; І. З. Лютак, проф.  кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем). Про великі перспективи інформаційних технологій на ринку праці розповідали представники ІТ- компаній, які вже встигли завоювати добру репутація не лише в Україні, але й на міжнародній арені. Про прерогативи знання англійської мови, комп’ютерних технологій, креативного мислення та бізнес-аналізу говорили Н. Т. Мухітдінова (директор Івано-Франківської ТзОВ «Елекс»), В.П. Якубовський (проект-менеджер цієї ж компанії), Ю. Безгачнюк (колишній випускник та працівник ІФНТУНГ, сьогодні – координатор тренінгового центру ТзОВ «Софтсерв»). Головний конструктор ТзОВ «Мікрол» запрошував талановиту студентську молодь працювати на цьому підприємстві. Всі доповіді викликали жваве обговорення серед учасників конференції.

Після перерви розпочали роботу секції: Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій; Інформаційно-вимірювальної технології; Інформаційних технологій в освітньому процесі; Математичного моделювання та обчислювальних методів; Інформаційних технологій в нафтогазовій галузі. З доповідями-презентаціями виступають відомі професори та доценти, молоді науковці, талановиті студенти.

Організатори також презентували «Матеріали конференції» – збірник, в якому можна ознайомитись з текстом доповідей учасників.

Конференція продовжить свою роботу. (Матеріали оновлюються)

Пленарне засідання розпочав проф. В. М. Юрчишин, завідувач  кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем. За столом президії – Заячук Я. І., заступник завідувача кафедри комп’ютерних систем і мереж (ліворуч) та Чигур І. І., директор ІІТ (праворуч) Учасників конференції  вітає проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ О. Г. Дзьоба З доповіддю про Міжнародний проект TEMPUS виступає завідувач  кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, проф. В. М. Юрчишин З доповіддю про Міжнародний проект TEMPUS виступає І. З. Лютак, проф.  кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Від ТзОВ «Елекс» виступає  директор Івано-Франківської філії Н. Т. Мухітдінова Йде пленарне засідання  ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інформаційні технології в освіті, техніці та промисловості» Про роботу у ІТ-компанії розповідає  В.П. Якубовський, проект-менеджер ТзОВ «Елекс» Виступає Ю. Безгачнюк – колишній випускник та працівник ІФНТУНГ, сьогодні – координатор тренінгового центру ТзОВ «Софтсерв»

 

Українська