День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

П'ятниця, 11 Вересень, 2015 - 12:30

13 вересня 2015 року – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. З нагоди професійного свята  ректорат, дирекція ІНГІ вітають працівників, професорсько-викладацький та студентський колективи Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу та бажають їм здоров’я, добробуту, подальших професійних досягнень.

11.09.2015  Івано-Франківський  національний технічний університет нафти й газу запрошує працівників, студентів та всіх бажаючих на урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України:

12.30 – Урочиста посвята студентів першого курсу інститут нафтогазової інженерії в нафтовики (центральна площа головного корпусу університету)

14.20 – Урочисте засідання (аудиторія 7.101)