Літня школа проекту SECURE-R2I щодо трансферу технологій

У період з 29 червня по 3 липня 2015 року консорціум проекту SECURE-R2I провів другу літню школу щодо трансферу технологій в Іракліоні на острові Кріт (Греція).

В літній школі взяли участь сімнадцять дослідників з університетів та науково-дослідних інститутів країн Східного Партнерства (Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), а також представники з чеських, литовських та польських установ щодо підтримки інновацій.

Від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу участь в літній школі взяли директор НДІ НГЕіЕ проф.Карпаш М.О. та доцент кафедри ТДМ доц.Тацакович Н.Л.

Протягом тижневого курсу учасники пройшли тренінг та здійснили кілька навчальних візитів.

У тренінг увійшли такі теми, як шляхи комерціалізації результатів досліджень, вивчення кейсів, маркетингові дослідженя та маркетингова стратегія. Заняття проводились досвідченими експертами у сфері трансферу технологій - Томасом Герінгом (IAM), Максом Нільсеном (MaxInno), Якобом Баром (JB Consultant), а також Бенуа Ріволе (Tech2Market).

Під час навчальних візитів учасники відвідали місцеві університети та дослідницькі установи: ITE Forth, TEI Charnia, HiPER-GR та Університет Кріту.

Крім того, партнери консорціуму SECURE-R2I провели коус сесію для дослідників з країн Східного Партнерства про методи використання технологій, що розробляються у їх установах.

Учасники літньої школи оцінили чудову організацію літньої школи Крістіною Робінсон (TII) та Паносом Яннакапоулосом (TEI Piraeus).