20 травня 2015 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу розпочала роботу V Міжнародна науково-практична конференція “Теорія і практика стратегічного управління розвитком галузевих і регіональних суспільних систем”. Участь у конференції взяли науковці як з України, так і з-за кордону (Польщі, Німеччини, Канади, Казахстану, США). Співорганізаторами заходу виступили ще 11 вітчизняних та зарубіжних навчальних та наукових закладів, а також НАК «Нафтогаз України», Європейський центр екології та Асоціація морських міст і громад Польщі.

Відкриття конференції розпочалось вітальними словами ректора університету, академіка НАН України Євстахія Крижанівського, директора департаменту економіки Івано-Франківської ОДА Володимира Поповича, директора інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ, професора Ліліани Гораль, професора Чернігівського державного технологічного університету Миколи Бутка, доцента Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Віти Ржепішевської, завідувача відділу регіональної економічної політики ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М. Долішнього» НАНУ Світлани Шульц, завідувача ЦРП «Бізнес-Інкубатор» ІнЕУ ІФНТУНГ Уляни Бережницької та завідувача Лабораторії інноваційних досліджень в економіці Ірини Проданової.

Опісля офіційного відкриття учасники конференції відправились на екскурсію університетом та геологічним музеєм ІФНТУНГ.

21-22 травня 2015 року робота конференції продовжилась у м. Яремче, де і відбулись пленарне засідання та робота по секціях.