- Природничих дисциплін
Танасійчук Олена Іллівна – голова |
Бабечко Оксана Ярославівна - заступник голови |
Гуринович Ліна Дмитрівна |
Коротич Ілона Ярослававна |
Кучірка Марія Михайлівна |
Прокіпчин Олександра Ярославівна |
Скочинська Роксана Романівна |
- Математичних та інформатики
Федейко Ірина Мирославівна – голова |
Батюк Володимира Михайлівна |
Воронцова Олександра Богданівна- заступник голови |
Долганова Наталія Михайлівна |
Миронишин Людмила Василівна |
Пиц Світлана Анатоліївна |
Пліщук Марія Василівна |
Стражник Ольга Ярославівна |
- Управління та адміністрування
Колісник Леся Ярославівна – голова |
Гавриленко Галина Володимирівна |
Камінська Леся Петрівна |
Кобрин Оксана Тарасівна |
Крицька Світлана Володимирівна |
Мостова Світлана Василівна |
Непотюк Олександра Василівна |
Силкіна Галина Анатоліївна – заступник голови |
- Електроніки та телекомунікацій
Дворський Василь Миколайович – голова |
Батюк Володимир Степанович |
Бельський Василь Іванович |
Береговська Оксана Данилівна - заступник голови |
Гусак Микола Павлович |
Максимців Богдан Ярославович |
Франчук Михайло Васильович |
- Програмної інженерії
Балабаник Оксана Костянтинівна – голова |
Білан Ольга Ярославівна |
Володка Юлія Ігорівна |
Гнатюк Світлана Олексіївна |
Копей Ірина Богданівна |
Левицький Ігор Володимирович |
Розметанюк Оксана Тарасівна |
Семеген Юрій Володимирович |
Шевчук Олена Вікторівна - заступник голови |
- Комп’ютерно-інтегрованих технологій та метрології
Лютенко Тетяна Володимирівна - голова |
Бігун Оксана Богданівна |
Бідасюк Михайло Адольфович |
Грималюк Ольга Василівна |
Кепещук Тарас Васильович |
Кучеренко Оксана Іванівна |
Малісевич Віталій Васильович - заступник голови |
Малісевич Наталія Миколаївна |
Пастущин Любомир Богданович |
Соловчук Галина Василівна |
Стосяк Богдан Ігорович |
Якубів Василь Васильович |
- Соціально-гуманітарних дисциплін
Боднарчук Олег Васильович – голова |
Бурачок Василь Михайлович |
Горошко Віктор Михайлович |
Луцан Олена Миколаївна |
Малик Іван Васильович |
Риндич Роман Ярославович |
Черковська Юлія Євгенівна - заступник голови |
Барчук Ірина Вікторівна |
- Здоров’я та безпеки життєдіяльності і праці
Грицюк Лілія Василівна – голова |
Кошовець Денис Олегович |
Маланчук Іван Дмитрович |
Маскович Степан Михайлович |
Сливінський Юрій Дмитрович - заступник голови |
Юрчук Оксана Володимирівна |
- Україноської мови та літератури
Боднар Наталія Володимирівна - голова |
Кельбас Галина Борисівна |
Попович Ліля Степанівна |
Сенів Марія Володимирівна |
Черковський Роман Васильович - заступник голови |
Чудик Світлана Ярославівна |
- Іноземної мови
Люшняк Оксана Михайлівна – голова |
Клейнота Ольга степанівна |
Павелюк Леся Любомирівна |
Семеген Марія Михайлівна |
Шкутова Ірина Іванівна |
Шмідт Любов Михайлівна - заступник голови |
- Фізичних дисциплін
Ткачук Юрій Зіновійович – голова |
Аронець Олександр Васильович |
Бірчак Тарас Васильович |
Гуменюк Степан Дмитрович |
Нагірна Надія Іванівна |
Тучак Наталія Юріївна - заступник голови |
- Комп’ютерної інженерії та мехатроніки
Голембйовська Наталія Богданівна – голова |
Береговський Василь Васильович |
Вовк Ірина Іванівна |
Грималюк Василь Степанович |
Йосифів Вікторія Денисівна |
Красій Роксолана Миронівна |
Іванов Олександр Олександрович |
Ковальчук Наталія Богданівна |
Пітчук Любов Василівна |
Прокопенко Денис Петрович |
Шнайдер Марія Володимирівна - заступник голови |