Благодійна акція "Добро в наших серцях 2014"

Дякуємо всім студентам, аспірантам, докторантам, викладачам і працівникам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, хто долучився до благодійної акції "Добро в наших серцях 2014", яка проходила до Дня Святого Миколая!

У результаті проведення благодійної акції Профком студентів ІФНТУНГ спільно з осередком ГО Правий Сектор Прикарпаття у ІФНТУНГ було зібрано - 32 181 грн.

• На 12 181 грн. були закуплені речі для дітей з Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області в с. Мединя.
  • 10 000 грн. були передані католицькій мирянській організації "Лицарі Колумба" в Івано-Франківську для закупівлі препарату Celox для військових, які воюють на сході. Celox - один з найефективніших препаратів для зупинки кровотечі.
  • 7 000 грн. були передані Товариству Червоного хреста України (Івано-Франківській міській організації).
  • 3000 грн. були передані осередку ГО Правий Сектор Прикарпаття у ІФНТУНГ для придбання подарунків дітям загиблих Героїв та дітям бійців Добровольчого Українського Корпусу, що на даний момент воюють на сході України.

Голова Профкому студентів ІФНТУНГ

Артур Воронич