Захист дисертації Барни Ольги Борисівни

Четвер, 30 Жовтень, 2014 - 11:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

30 жовтня 2014 року у конференц-залі бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03

Захист кандидатської дисертації Барною Ольгою Борисівною на тему «Удосконалені метод розгорнутого меніска та прилад для контролю поверхневих властивостей на межах розділу фаз» за спеціальністю 05.11.13 – Прилади і методи контролю та визначення складу речовин.

Науковий керівник:

Доктор технічних наук, професор Кісіль Ігор Степанович, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, завідувач кафедри методів та приладів контролю якості і сертифікації продукції, м. Івано-Франківськ.

Офіційні опоненти:

Доктор технічних наук, професор Древецький Володимир Володимирович, Національний університет водного господарства та природокористування МОН України, завідувач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій,   м. Рівне.

Кандидат технічних наук, доцент Городецька Оксана Степанівна, Вінницький національний технічний університет, доцент кафедри телекомунікаційних систем та телебачення, м. Вінниця.

Початок захисту об 1100 год.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 20.052.03,

кандидат технічних наук, професор                                                                   М. М. Дранчук