Додаткова інформація:

Створення та розвиток Центру дистанційного навчання

mennn Усім нам не вистачає масового,але пристосованого
 індивідуально під кожного, активного навчання”
 Хайнц Тайнхайзер

Центр дистанційного навчання (ЦДН) ІФНТУНГ створено наказом ректора №79 від 26.06.12року. Передумовою нашого створення була робота з впровадження дистанційного навчання в університеті, започаткована наказом ректора №10 від 14 лютого 2002 року, що стосувався започаткування роботи координаційної групи з впровадження дистанційного навчання,  в яку входило 6 фахівців з числа професорсько-викладацького складу університету.

Основними завданнями подальшого розвитку та діяльності нашого центру є координація робіт по організації системи дистанційного навчання в ІФНТУНГ; підвищення рівня підготовки студентів заочної та стаціонарної форми навчання; організація проведення всіх форм навчальних занять з студентами університету, які навчаються в навчально-консультаційних пунктах ІФНТУНГ з використанням мережевих технологій дистанційного навчання.

З метою підвищення рівня якості навчання в університеті Центр дистанційного навчання сприяє педагогічним працівникам у наступних аспектах:

•  розробленні дистанційних курсів з урахуванням прийнятих рекомендацій та стандартів;
  • наданні доступу до  навчально-методичних матеріалів, розміщених на інтернет-сторінці Центру;
  • проведенні контрольних заходів у формі комп’ютерного тестування з навчальних дисциплін через локальну мережу ІФНТУНГ та мережу Інтернет;
  • організації та проведенні інтернет-конференцій;
  • виконанні робіт по конвертації матеріалів дистанційного курсу в платформу підтримки дистанційного навчання;
  • здійсненні технічної та організаційної підтримки проведення сесій за дистанційною формою;
  • проведенні консультацій і семінарів по дистанційному навчанні, а також курсів підвищення кваліфікації викладацького складу.