Абітурієнти

Університет починається з Приймальної комісії: вступна кампанія 2020

13 серпня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу офіційно стартував прийом заяв від вступників на базі повної середньої освіти, які подаються в електронній формі. Паралельно сьогодні вступники на базі ОКР молодшого спеціаліста, тобто, випускники коледжів і технікумів подають у паперовій формі заяви на вступ.

Готуємо гідних управлінців для українського суспільства!

5 червня на базі Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в онлайн-режимі відбулась Друга обласна учнівська олімпіада з питань місцевого самоврядування, децентралізації влади і

Чому варто обирати енергетичні спеціальності?

Відповідь проста – за ними майбутнє!

Як можна реалізувати себе в енергетичній сфері та які перспективи успішного майбутнього у випускників енергетичних факультетів? Саме відповідям на ці питання була присвячена дискусія «Вступна кампанія 2020: кар’єрні перспективи в енергетичній галузі», організована в рамках USAID Проєкту енергетичної безпеки.

Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як буде відбуватись вступ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

ПЕРШИЙ СЦЕНАРІЙ: КАРАНТИН ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ДО 1 ТИЖНЯ ЧЕРВНЯ

Професії майбутнього: їх можна опанувати вже сьогодні в ІФНТУНГ

Сучасні технології все більше почали впливати та змінювати всі сфери життєдіяльності людини. Одним із наслідків такої тенденції стало виникнення нових затребуваних професій, для освоєння яких необхідне поєднання наукових знань, технічних, інженерних, дизайнерських та математичних навиків.  Мова йде про STEAM-професії.

Перша в Івано-Франківську освітня інженерна програма європейського рівня впроваджується в ІФНТУНГ

Сучасні підходи у викладанні, індивідуальна траєкторія освіти (студент обирає 25% дисциплін), матеріальна база з європейським обладнанням, викладачі-практики, дуальна освітa, комфортні умови для навчання, орієнтація на вимоги стейкхолдерів, участь в міжнародних проєктах – все це і не тільки поєднує перша в Івано-Франківську освітня інженерна програма європейського рівня

Як зорієнтуватись на професійній ниві

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу має великий освітній та науковий потенціал, який потрібно використовувати для дітей – майбутнього нашої держави.

Нові форми профорієнтаційної роботи

Кафедра туризму проводить  активну  профорієнтаційну роботу. Так, розпочата серія відкритих лекцій з туризмознавчої  тематики на базі кафедри туризму ІФНТУНГ за ініціативи директора інституту природничих наук і туризму Омельченка В.Г.  28 листопада доцентом кафедри Коробейниковою Я.С. були прочитані лекції  на тему «Особливості організації туристичних подорожей» для учнів 9-10 класів Крихівецької школи, згодом – для учнів 9 – 11 класів Микитинецької школи Івано-Франківської міської ради.

Викладачі кафедри туризму відвідали школярів на День кар'єри в Верховині

14 листопада 2019 року Верховинською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ організовано день кар’єри для старшокласників шкіл селища Верховини та району. До участі в заході були запрошені представники навчальних закладів та соціальні партнери.

Цей захід в складі університетської групи відвідав доцент кафедри туризму Андрій Мельник, пропонував учням цікаві можливості навчання на спеціальності «Туризм» в Івано-Франківському Національному Технічному Університеті нафти і газу.

Відбулась зустріч зі студентами коледжу технологій та бізнесу

12 листопада 2019 року в Івано-Франківському державному коледжі технологій та бізнесу відбулася зустріч директора інституту природничих наук і туризму Омельченка В.Г., завідувачки кафедри туризму Архипової Л.М. та представників студентства інституту ІФНТУНГ зі студентами 4-го курсу спеціальностей Туризм та Готельно-ресторанна справа коледжу. Представники нашого університету ознайомили студентів з можливостями і перспективами подальшого навчання в нашому ВУЗі.