Конференція

29.12.20 - Конференція Трудового колективу

29 грудня 2020 року о 10.00 розпочнеться Конференція Трудового колективу в онлайн-режимі на платформі Google Meet.

Міжнародна науково-технічна конференція «Нафтогазова галузь: перспективи нарощування ресурсної бази»: До 75-річчя кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в он-лайн конференції «Нафтогазова галузь: перспективи нарощування ресурсної бази»,  яка відбудеться 8-9 грудня 2020 року у навчально-науковому Інституті природничих наук і туризму Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

«Молодіжний екогеофорум – 2020», 10 грудня 2020 року (9.00 – 14.30)

Шановні друзі!

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн конференції «Молодіжний екогеофорум – 2020», яка відбудеться 10 грудня 2020 року (9.00 – 14.30) в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в Інституті природничих наук і туризму за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА.

ISCSEES2020 – 8-ма Міжнародна наукова конференція з питань сталого розвитку енергетики та навколишнього середовища (з індексацією матеріалів у Scopus)

Шановні колеги,

раді запросити вас на ISCSEES2020 – 8-му Міжнародну наукову конференцію з питань сталого розвитку енергетики та навколишнього середовища (з індексацією матеріалів у Scopus)

Конференція відбудеться в онлайн-режимі!

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у II Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах», яка відбудеться 28-29 квітня 2020 року в м. Івано-Франківську.

Міжнародна науково-технічна конференція "Нафтогазова енергетика – 2019"

Національна академія наук України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Міжнародна науково-технічна конференція

"Нафтогазова енергетика – 2019"

Міжнародна науково-технічна конференція «Інноваційні технології в освіті»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет водного господарства та природокористування запрошує взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Інноваційні технології в освіті»

Конференція проходитиме з 9-11 квітня 2019 року у м. Івано-Франківську у дистанційному форматі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах», яка відбудеться 11-12 квітня 2019 року в м. Івано-Франківську.