Викладачі кафедри туризму відвідали школярів на День кар'єри в Верховині

Add Department News:
News Cover Image:
News category:

14 листопада 2019 року Верховинською районною філією Івано-Франківського ОЦЗ організовано день кар’єри для старшокласників шкіл селища Верховини та району. До участі в заході були запрошені представники навчальних закладів та соціальні партнери.

Цей захід в складі університетської групи відвідав доцент кафедри туризму Андрій Мельник, пропонував учням цікаві можливості навчання на спеціальності «Туризм» в Івано-Франківському Національному Технічному Університеті нафти і газу.

Враховуючи той факт, що на Верховинщині набирає обертів туризм, і цим самим породжує потребу у відповідних кваліфікованих працівниках,

Школярі безпосередньо спілкувались з представниками навчальних закладів, отримували необхідну їм інформацію та інформаційно-довідковий матеріал.