Студенти ІФНТУНГ знайомились з діяльністю спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні

9 березня 2017 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч студентів та працівників університету з представниками Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні – Дорін Фазлі, Денешем Декані та Андреасом Семпсоном. Вони познайомили присутніх з діяльністю місії, яка займається збором та аналізом інформації в галузі безпеки. Керуючись основною своєю метою – організацією безпеки та співробітництва в Європі, ОБСЄ спілкується з представниками громадянського суспільства, етнічних та релігійних груп, місцевих громад та органів місцевого самоврядування. Для студентів університету спілкування виявилось цікавим. Вони дізнались, що спеціальна моніторингова місія прибула в Україну, як тільки мир і стабільність в країні опинились під загрозою. Штаб-квартира місії знаходиться в Києві, але спостерігачі знаходяться також й в інших міста України і в Івано-Франківську, зокрема. Спостерігачі щодня звітують в ОБСЄ та країнам-учасницям, їх інформація доступна широкій громадськості та ЗМІ на офіційному сайті організації.

Студенти ІФНТУНГ мали можливість також поставити питання представникам Івано-Франківського відділення спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.