Зустрічі з представником університету Кобе Гакуін (Японія)

14 вересня 2016 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч з доцентом факультету економіки університету Кобе Гакуін (Японія) Йошіхіко Окабе. Для присутніх на зустрічі представників ректорату, відділу міжнародних зв'язків (ВМЗ) та представників кафедр і дирекції Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі (ІНЕУ) про японський університет й основні напрями його роботи у сфері освіти і науки розповів завідувач ВМЗ Воронич А.Р.  В свою чергу, Йошіхіко Окабе розказав про мету свого візиту до ІФНТУНГ і майбутню співпрацю з університетом Кобе Гакуін. У результаті зустрічі було домовлено підготувати Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю та найближчим часом його підписати. Серед основних напрямів співпраці - короткотермінові обміни студентами та викладачами.

Крім того, Йошіхіко Окабе під час екскурсії університетом відвідав Геологічний музей ІФНТУНГ, новітні лабораторії кафедри буріння, наукове містечко «Нова Енергія» та тренажерний буровий центр.