В ІФНТУНГ відбулось засідання міжнародного оргкомітету з підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інновацій 2017

6 березня 2017 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось засідання міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інновацій (Форуму ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Республіки Польща). Форум, організований  Асоціацією ректорів вищих технічних навчальних закладів України та Конференцією ректорів технічних університетів Республіки Польща, відбудеться 6-7 квітня цього року в Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства науки і вищої освіти Республіки Польща та польської освітянської фундації «Perspektywy».

Сьогодні ж до ІФНТУНГ з офіційним візитом прибули представники польської та української освітньої спільноти.

До складу польської делегації ввійшли: В. Сівіньський (президент освітнього фонду «Perspektywy» та віце-президент асоціації IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence), проф. Т. Лодиговський (ректор Познаньського політехнічного університету),  ректор, проф. М. Тукендорф, директор бюро ректора В. Найда та  спеціаліст з міжнародної діяльності Я. Польська (Опольський політехнічний університет).

Україну представляли: проф. Ю. Бобало (ректор Національного університету «Львівська політехніка»), академік НАН Є. Крижанівський (ректор ІФНТУНГ), проф. П. Ясній (ректор Тернопільського національного технічного університет ім. Івана Пулюя), співголова оргкомітету, член-кореспондент НАН Сидоренко С. І. (проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний за міжнародні зв’язки  КПІ ім. Ігоря Сікорського) та секретар міжнародного оргкомітету А. В. Ковтун, заступник голови Івано-Франківської ОДА І. Пасічняк.

Засідання розпочав ректор ІФНТУНГ Є. І. Крижанівський. Він представив високих гостей та оголосив порядок денний. Оскільки засідання оргкомітету відбуваєтьчя в ІФНТУНГ, то університетська делегація на засіданні оргкомітету є особливо чисельною: перший проректор Козак Ф. В., проректор з наукової роботи Карпаш О. М., проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик О. М., проректор з науково-педагогічної роботи Дзьоба О. Г., голова профкому, проф. Дранчук М. М., директори інститутів (ІНГІ, ІЕІ, ІГГ, ІІМ ІІТ, ІНЕУ, ЕІ , ІАБТ, ІГПДУ), керівник сектору академічної мобільності Храбатин Р. І. та завідувач відділу міжнародних зв’язків Воронич А. Р.  .

Оргкомітет розглянув питання організації Форуму та поглиблення співпраці між вищими технічними навчальними закладами Польщі та України. Відповідно до порядку денного обговорювали концепцію змістовної частини та програми проведення Форуму, кандидатури доповідачів тощо. Від польської сторони доповідав президент освітнього фонду «Perspektywy» В.Сівінський, від української – проректор з науково-педагогічної роботи КПІ Сидоренко С. І.

Інформація оновлюється