Відеопривітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим

Вітаємо університетську спільноту з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

З Днем архітектора України

Сьогодні ми вітаємо з професійним святом архітекторів – фахівців, без творіння яких світ не був би таким прекрасним, а міста, містечка та й цілі країни здавалися б однотипними.

Вітаємо з Днем Конституції України!

16 травня - День науки в Україні

Шановні науковці!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем науки!

Це свято органічно увійшло в наше університетське життя, стало днем вшанування людей творчої праці, діяльність яких є символом відданості Науці.

Завдяки вашим зусиллям виконуються важливі для держави держбюджетні та господарські науково-дослідні роботи, здійснюється підготовка висококваліфікованих кадрів, забезпечується міжнародне співробітництво, функціонують інноваційні структури на базі університету.

6 вересня об 11.30 відбудеться традиційна посвята студентів нафтогазових спеціальностей у нафтовики

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

запрошуємо на традиційну урочисту церемонію посвяти студентів нафтогазових спеціальностей у нафтовики,

яка відбудеться 6 вересня 2019 року об 11.30 на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ!

Не пропустіть неповторне видовище!

Від першого й до останнього подиху Вона – найрідніша у світі людина!

Від першого й до останнього подиху Вона – найрідніша у світі людина!

Свят в українському календарі багато, але одне з найтепліших – День Матері. Його відзначають в другу неділю травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії.

Наше життя та все найшанованіше на Землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, милосердям і всепрощенням. І в цей день вся наша любов, ніжність, чуйність – Вам – Берегиням роду!

ПАМ’ЯТАЙМО!

Червоні маки нагадують кров, яку в жорстокій бійні Другої світової війни проливало людство, але символом жертв збройних конфліктів стали раніше – після Першої св

МНОГАЯ ЛІТА!

Вся університетська спільнота щиро вітає з ювілеєм завідувача кафедри вищої математики Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ, доктора технічних наук, професора Мойсишина Василя Михайловича!