З Днем Соборності України!

Сьогодні відзначають одне з найбільших державних свят, що символізує єдність українських земель – День Соборності України!

Проєкт "Молодь і влада" запрошує до участі в конкурсі!

Проєкт   Молодь і влада запрошує до участі в конкурсі!

Студентів запрошують на онлайн-марафон для майбутніх спеціалістів енергетичної сфери

USAID Проєкт енергетичної безпеки та молодіжна організація «СТАН» запрошують до участі в II онлайн-марафоні ініціативних студентів, які прагнуть удосконалити свої професійні навички в енергетичній сфері.

Програма обміну для студентів Global UGRAD 2021-2022

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2021-2022 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE) 2021-2022. Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship

Запрошуємо студентів взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - грант (стипендія) на оплату року навчання в університеті.

Зараз відкрито 8 номінацій:

Хай щастить!

Дорогі друзі!

Попри всі труднощі, через які ми пройшли за останні 12 місяців, наближення Нового року дає нам привід сподіватися на краще. Адже це – особлива мить, коли хочеться мріяти, радіти самим і радувати інших, робити сюрпризи й отримувати подарунки.

Це – час Різдва Христового, що змінило історію людства й досі змінює всіх, хто відкриває своє серце для Любові й Добра. Тож увійдімо в рік новий з твердою вірою, що вони запанують і в нашому житті. В нашій силі – прочинити їм двері.

Безкоштовне навчання в ІТ

Давайте разом із SoftServe-експертами спробуємо дізнатися про Ruby все!

Ruby Winter School  - новий безкоштовний вид навчання від SoftServe, мови програмування, яка заявляє, що є найкращим другом для програміста. Саме час це перевірити.

Впродовж 2 місяців, 2 рази на тиждень, щовівторка та щочетверга з 19:00 до 20:30 на вас чекатимуть експерти, які навчать працювати з Ruby on Rails фреймворком та допоможуть зануритися у повноцінний робочий процес.

Починаємо одразу після свят – 14.01.

Вітаємо з Днем енергетика!

22 грудня в Україні відзначають День енергетика. Енергетики — представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг під затишним світлом настільної лампи.

Станіслав Барановський – стипендіат Кабінету Міністрів України!

Щиро вітаємо Станіслава Барановського, студента НІВ-18-2 Інституту нафтогазової інженерії з призначенням йому академічної стипендії Кабінету Міністрів України!