Спеціалізована вчена рада з правом разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Гнип Марії Михайлівни

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 20.052.002

Створена відповідно до наказу МОН України № 1064 від 18.08.2020 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Гнип Марії Михайлівни, представленої на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 13 - Механічна інженерія за спеціальністю 133 - Галузеве машинобудування.

Назва дисертаційної роботи: «Підвищення енергоефективності пересувних дизельних компресорних станцій нафтогазової галузі».

Науковий керівник здобувача: доктор технічних наук, професор Криштопа Святослав Ігорович, завідувач кафедри автомобільного транспорту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Склад ради:

Голова ради: доктор технічних наук, професор Грудз Володимир Ярославович, професор кафедри газонафтопроводів та газонафтосховищ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

Рецензенти:

доктор технічних наук, професор Копей Богдан Володимирович, професор кафедри нафтогазових машин та обладнання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

кандидат технічних наук, професор Лях Михайло Михайлович, професор кафедри нафтогазових машин та обладнання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Опоненти:

доктор технічних наук, професор Диха Олександр Володимирович, завідувач кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства Хмельницького національного університету;

доктор технічних наук, професор Ляшук Олег Леонтійович, завідувач кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Контакти Голови ради: е-mail: srgg429@gmail.com, тел. 050-758-24-18

Дата захисту: 23.09.2020 р. об 11.30.

Захист відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, ауд. 7101.

Прикріплені файли:

nakaz_mon_pro_rsvr_vid_18.08.20_-_gnyp.pdf

povidomlennya_pro_pryynyattya_dysertaciyi_do_rozglyadu_gnyp.pdf

povidomlennya_mon_pro_zahyst_vid_03.09.20_-_gnyp.pdf

anotaciya_gnyp.pdf

dysertaciya_gnyp_.pdf

vidguk_oponenta_-_dyha_o.v.pdf

vidguk_oponenta_-_lyashuk_o.l.pdf

vysnovok_-_gnyp.pdf

Відеозапис захисту: https://youtu.be/Lo0QvUU-fn4

Звукозапис захисту: https://drive.google.com/file/d/1S6Jc3IZ2-TkqoIfSQ7ENqMqm29GGtZ1M/view?u...