18 квітня - Всеукраїнський день довкілля!

Субота, 18 Квітень, 2020 - 09:15

18 квітня - більше ніж просто весняний день! Сьогодні - Всеукраїнський день навколишнього середовища, який засновано законом № 855/98, прийнятим у 1998 році!

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля (1972 р.), яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху. Тоді було прийнято 109 пунктів, згідно з якими екологи всього світу повинні були боротися за «чистоту» Землі.

Зараз в Україні є безліч установ і організацій, діяльність яких спрямована на те, щоб українці свідомо відносились до захисту довкілля. Серед них й ІФНТУНГ, зокрема студенти та викладачі кафедри екології не тільки в цей день, а й протягом всього року організовують різноманітні акції, інформаційні дні, щоб максимально привернути увагу до проблем навколишнього середовища. Також в університеті реалізовуються проєкти, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату.

Тож вітаємо всіх екологів і борців за збереження природних ресурсів! Ваша діяльність сьогодні є вкрай необхідною!