УВАГА!!!! НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ

Вівторок, 26 Травень, 2020 - 18:00 до П'ятниця, 26 Червень, 2020 - 18:00

Науково-технічна бібліотека нагадує про необхідність повернення літератури, взятої студентами на абонементах.

З метою уникнення можливого скупчення користувачів при підписанні обхідних листів та здачі літератури,  за кожним Інститутом закріплено конкретне місце обслуговування, враховуючи всі карантинні вимоги  (всього в бібліотеці п’ять таких пунктів обслуговування):

к. 11а (І пов.) - Інститут архітектури, будівництва та енергетики;

к. 11б (І пов.) - Інститут нафтогазової інженерії;

к. 11в (І пов.) - Інститут інженерної механіки; Інститут природничих наук і туризму;

к. 22 (ІІ пов.) - Інститут гуманітарної підготовки та державного управління; Кафедра військової підготовки;

к. 23 (ІІ пов.) - Інститут інформаційних технологій, Інститут економіки та менеджменту.

У зв’язку із карантинними заходами, прохання дотримуватись маскового  режиму та правил безпеки.

Кожний користувач попередньо, перед відвідуванням бібліотеки, має можливість перевірити перелік взятих ним книг на своєму електронному формулярі, ввівши свій логін та пароль.

Якщо студенти знаходяться за межами Івано-Франківська та не можуть безпосередньо повернути літературу до бібліотеки, тоді можна   скористатись сервісами Нової пошти за рахунок відправника (попередня оплата послуг пошти та доставки до бібліотеки за адресою: вул. Карпатська, 15, корпус №8 Науково-технічна бібліотека, кімн. №11).

При бажанні можна здійснити попередній запис на здачу літератури, узгодивши  конкретні  дату та час  за адресою:   E-mail: library@nung.edu.ua

З питань заміни втраченої  літератури, можна проконсультуватись за цією ж адресою або за допомогою віртуальної довідки  http://library.nung.edu.ua/guestbook.

Здати книги можна в будь-який  зручний для Вас час, згідно графіку роботи бібліотеки:
- пн-пт   –  9.00-17.00

- 12:30-13:30 – санітарна година

- субота, неділя – вихідні дні.