Стипендії для студентів від Укрнафти у весняному семестрі

Понеділок, 17 Лютий, 2020 - 13:00 до П'ятниця, 28 Лютий, 2020 - 13:00

Укрнафта оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі для студентів ІФНТУНГ у весняному семестрі 2020 навчального року!

Ми шукаємо ініціативних і відповідальних студентів, які вміють працювати в команді та прагнуть здобути цікавий особистий і професійний досвід.

Що отримають переможці:
- Ж иттєвий і професійний досвід
- Можливість зустрічей із ТОП-менеджментом та провідними експертами найбільшої нафтової компанії України
- Участь у цікавих проектах
- Фінансову мотивацію для досягнення найкращих наукових результатів!

Як взяти участь у відборі?
Потрібно:
- Бути студентом 3-го або 4-го курсу інститутів нафтогазової інженерії (ІНГІ) або геології та геофізики (ІГГ)
- Заповнити аплікаційну форму за посилання  https://cutt.ly/srHUa5D до 17:00 год 28 лютого (п’ятниця).
Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 6 березня 2020 року.

Потрібна детальніша інформація - звертайтеся за адресою iryna.barchuk@ukrnafta.com