Стартує програма віртуального вивчення англійської мови для студентів від Creative Spark

Четвер, 1 Жовтень, 2020 - 13:45

У рамках програми Creative Spark ІФНТУНГ виграв можливість запустити в листопаді 2020 року програму віртуального вивчення англійської мови для студентів-учасників Creative Spark!

Навчання базується на концепції віртуального англійського клубу (Virtual English Club)!

Тривалість програми: листопад 2020 - квітень 2021рр. ( 20 тижнів із 60-хв. сесіями, що проводяться двічі на тиждень).

Всі навчальні матеріали та онлайн-платформа - розроблені фахівцями Британської ради.

Навчання буде проводити досвідчений викладач ІФНТУНГ, відібраний Британською радою за певними критеріями.

У роботі клубу вивчення англійської мови зможуть взяти участь до 20 студентів ІФНТУНГ. Всі деталі участі – згодом!

Про напрями вивчення англійської мови, умови участі - у вкладеному файлі.