Навчання та атестація зварників поліетиленових трубопроводів у спеціалізованих лабораторіях Краківського інституту нафти і газу

П'ятниця, 17 Травень, 2019 - 09:00

На основі вивчення передового вітчизняного та зарубіжного досвіду, кафедрою зварювання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу започатковано навчання зварників пластмас із атестацією в Краківському інституті нафти і газу. В процесі навчання студенти опановують найсучасніші технології монтажу та зварювання поліетиленових газопроводів, а практичні та лабораторні заняття проводяться з використанням обладнання провідних світових фірм. Важливе значення надається вивченню нормативної документації ведення робіт як в Україні, так і в Євросоюзі. Завершивши навчання, студенти отримують сертифікати міжнародного зразка. Поєднання зусиль провідних навчальних закладів дає можливість розширити профільну підготовку фахівців, підвищити рівень інженерної та професійної підготовки, а отримані сертифікати збільшують конкурентоспроможність студентів на ринку праці України та Євросоюзу.

Докладніше: