Зустріч з представниками компанії MAVISTA

Середа, 11 Березень, 2020 - 14:00 до 15:30

В ІФНТУНГ 11 березня о 14.10 в ауд. 02 відбудеться зустріч студентів з представниками компанії MAVISTA.

Компанія Mavista – освітня агенція, що надає широкий асортимент послуг пов’язаних із навчанням, стажуванням та волонтерськими програмами по всій Німеччині. Компанія спеціалізується на різноманітних освітніх програмах за кордоном.

Mavista допоможе з вибором освітньої програми відповідно до побажань студента, надасть перелік університетів, передумови для вступу, терміни подачі документів та вартість навчання у них. А також ця освітня агенція надасть Вам інформаційну підтримку в отриманні візи та повний перелік умов, за якими надається робота на канікулах для студентів та проходження практики у закордонних фірмах.