Заохочуємо студентів та викладачів скористатись навчальною платформою Coursera!

Четвер, 26 Березень, 2020 - 14:00 до Вівторок, 21 Квітень, 2020 - 14:00

Заохочуємо студентів та викладачів скористатись навчальною платформою Coursera!

Сьогодні платформа Coursera надала 150 ліцензій для студентів ІФНТУНГ з вільним доступом до 3921 курсів від кращих університетів світу з можливістю отримання сертифікатів.

Зазвичай плата за ці курси становить від 49 до 499 доларів. Навчання слід розпочати до 31 липня та завершити до 30 вересня 2020 року. Низка курсів має субтитри українською та іншими мовами.

Для тих, хто вирішив навчатися, скиньте свої дані адміністратору Coursera від ІФНТУНГ Яцюку Олегу на електронну пошту oleg_st_ya@yahoo.com в такому форматі:
FIRST NAME, LAST NAME, WORK EMAIL ADDRESS.

Для викладачів: є можливість формувати підбір курсів для окремих спеціальностей чи навіть редагувати існуючі курси. Хто бажає долучитися до адміністрування - прохання писати в месенджер (Oleg Yatzyuk)