Інформаційний день-тренінг: Горизонт 2020 - нові можливості у Робочій програмі 2018-2020 (12.12.2017р.)

12 грудня 2017 року відбувся Інформаційний день-тренінг "Горизонт 2020: нові можливості у Робочій програмі 2018-2020"

В тренінгу брали участь охочі набратися досвіду та взяти участь в конкурсах програми "Горизонт 2020"

Доповідачами виступали представники Національних контактних пунктів(НКП) за різними напрямами.

У заході також взяли  участь проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Максим Карпаш, начальник відділу міжнародних зв'язків ІФНТУНГ - Артур Воронич, керівник НКП за напрямом "Енергетика", представники НКП Національного університету «Львівська політехніка» - Галина Лазько, НКП НУ ім. Івана Франка - Оксана Заремба, НКП ПНУ ім. Стефаника - Любомир Никируй, НКП УжНУ - Таїсія Симочко, НКП Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ - Олег Рубель.

Презентації з заходу знаходяться за посиланням: https://goo.gl/yuUVYg

Також ви можете завантажити інформаційні матеріали за посиланням:

Приклади написання опису проектної ідеї для пошуку партнерів: